Czym się zajmujemy?

Fundacja NEUCA dla Zdrowia powstała w 2013 roku

TWOJA ZDROWSZA PRZYSZŁOŚĆ

Wszystko co robimy, robimy dla zdrowia:

organizujemy wydarzenia zdrowotne

umożliwiamy dostęp do bezpłatnych badań profilaktycznych w całej Polsce

edukujemy poprzez działalność wydawniczą, programy zdrowotne

aktywizujemy lokalne społeczności

udzielamy wsparcia charytatywnego.

Dziękujemy, że jesteście z nami od 10 lat i zdrowo nas napędzacie do działania!

Od kwietnia 2016 roku Fundacja NEUCA dla Zdrowia jest organizacją pożytku publicznego. To uznanie i dowód zaufania dla dotychczasowej działalności społecznej fundacji. Status OPP otrzymują organizacje pozarządowe spełniające dość rygorystyczne zasady dotyczące transparentności działań.

Wideo o nas

Działamy na rzecz rozwoju opieki farmaceutycznej i opieki zdrowotnej, wspierając polskich farmaceutów. Dążymy do zwiększenia dostępności specjalistycznej opieki lekarskiej i farmaceutycznej. Edukujemy i zwiększamy świadomość społeczną w zakresie najczęściej diagnozowanych chorób. Pomagamy w dostępie do terapii. Nasze działania realizujemy we współpracy z innymi instytucjami i organizacjami działającymi w obszarze zdrowia.

Zespół Fundacji

Małgorzata
Plociniczak

Statut fundacji
Pobierz statut fundacji w formacie PDF

Sprawozdania
Wszystkie sprawozdania są dostępne na stronie: https://niw.gov.pl/opp/sprawozdania-opp/
Pobierz sprawozdanie finansowe za rok 2022 Pobierz
Pobierz sprawozdanie merytoryczne za rok 2022 Pobierz

Pobierz sprawozdanie finansowe za rok 2021 – Pobierz
Pobierz sprawozdanie merytoryczne za rok 2021 – Pobierz

Pobierz sprawozdanie finansowe za rok 2020 – Pobierz
Pobierz sprawozdanie merytoryczne za rok 2020 – Pobierz

Pobierz sprawozdanie finansowe za rok 2019 – Pobierz
Pobierz sprawozdanie merytoryczne za rok 2019 – Pobierz

Pobierz sprawozdanie finansowe za rok 2018 – Pobierz
Pobierz sprawozdanie merytoryczne za rok 2018 – Pobierz

Pobierz sprawozdanie finansowe za rok 2017 – Pobierz
Pobierz sprawozdanie merytoryczne za rok 2017 – Pobierz

Pobierz sprawozdanie finansowe za rok 2016 – Pobierz
Pobierz sprawozdanie merytoryczne za rok 2016 – Pobierz

Pobierz sprawozdanie finansowe za rok 2015 – Pobierz
Pobierz sprawozdanie merytoryczne za rok 2015 – Pobierz

Wszystko co robimy, robimy dla zdrowia.

Naszym fundatorem jest NEUCA S.A, która co roku przekazuje darowiznę na działalność naszej Fundacji.

Niniejszym informujemy, iż Fundacja NEUCA dla Zdrowia w roku 2023, otrzymała darowizny od NEUCA SA w wysokości 2.850.594,34 zł. Kwota dotyczy sumy wpłat pieniężnych i wartości otrzymanych darowizn rzeczowych.

Niniejszym informujemy, iż Fundacja NEUCA dla Zdrowia w roku 2022, otrzymała darowizny od NEUCA SA w wysokości 2.484.702,38 zł.

Niniejszym informujemy, iż Fundacja NEUCA dla Zdrowia w roku 2021, otrzymała darowizny od NEUCA SA w wysokości 959.689,00zł.

Niniejszym informujemy, iż Fundacja NEUCA dla Zdrowia w roku 2020, otrzymała darowizny od NEUCA SA w wysokości 396.636,00zł.

Niniejszym informujemy, iż Fundacja NEUCA dla Zdrowia w roku 2019, otrzymała darowizny od NEUCA SA w wysokości 651.580,00zł.

Niniejszym informujemy, iż Fundacja NEUCA dla Zdrowia w roku 2018, otrzymała darowizny od NEUCA SA w wysokości 856.075,00zł.

Niniejszym informujemy, iż Fundacja NEUCA dla Zdrowia w roku 2017, otrzymała darowizny od NEUCA SA w wysokości 98.728,65zł.

Niniejszym informujemy, iż Fundacja NEUCA dla Zdrowia w roku 2016, otrzymała darowizny od NEUCA SA w wysokości 1.013.813,95zł.

Niniejszym informujemy, iż Fundacja NEUCA dla Zdrowia w roku 2015, otrzymała darowizny od NEUCA SA w wysokości 726.969,48zł.

Niniejszym informujemy, iż Fundacja NEUCA dla Zdrowia w roku 2014, otrzymała darowizny od NEUCA SA w wysokości 682.414,10zł.

Niniejszym informujemy, iż Fundacja NEUCA dla Zdrowia w roku 2013, otrzymała darowizny od NEUCA SA w wysokości 40.000,00zł.