Dziękujemy, że budujecie z nami „Zdrowy Toruń”

Jak dobrze przywitać wiosnę w Toruniu z Fundacją NEUCA dla Zdrowia?

Ze zdrowiem 😀 Na świeżym powietrzu, aktywnie, z edukacją i profilaktyką.
Dlatego 14 kwietnia zaprosiliśmy Was do Muzeum Etnograficznego im. Marii Znamierowskiej-Prüfferowej w Toruniu na wydarzenie pt. „Zdrowy Toruń”.
Dziękujemy, że byliście z nami 🙂

Atrakcje na wydarzeniu

Wspaniałe przedstawienie „Bajeczki cukiereczki”, koncert, występy wokalne, konkursy oraz niezapomniana zumba na scenie, do której dołączyli również najmłodsi uczestnicy 😀
Edukacja o zdrowym odżywianiu poprzez teatr to świetna droga dotarcia do dzieci. A do tego malowanie buziek, bańki mydlane i szereg zabaw przygotowanych przez animatorki.

Zdrowy Toruń 2024

fot. Izabela Borucka

Serdeczne podziękowania 😀

Profilaktyka

Przebadaliśmy w ramach Narodowego Badania Poziomu Cukru niemal 400 osób. Cieszymy się Waszym zainteresowaniem. Troska o siebie to recepta na długie życie w zdrowiu.

Cukrzyca typu 2 to pierwsza niezakaźna choroba, uznawana przez Organizację Narodów Zjednoczonych za epidemię XXI wieku. Wzrost zachorowań wynika z dzisiejszego stylu życia – braku aktywności fizycznej, nieprawidłowej diety.

Podczas wydarzenia „Zdrowy Toruń” mieliście okazję posłuchać o zdrowiu i spędzić czas aktywnie, na świeżym powietrzu i zadbać o swoje zdrowie razem z nami.

Więcej o programie Narodowego badania Poziomu Cukru znajdziecie tutaj Narodowe badanie