Startujemy z IX edycją Walkathonu NEUCA dla Zdrowia!

Zapraszamy do udziału w naszym marszu pod hasłem „Rusz (się) z pomocą!”.

Za nami osiem udanych toruńskich edycji, w których chodziło z nami ponad 28 tysięcy osób, zebraliśmy 800 tys. zł, które zostały przekazane na cele charytatywne.

Tegoroczna edycja Walkathon NEUCA dla Zdrowia jest szczególna. Pandemia COVID – 19 sprawiła, że zmieniamy formułę, ale nie przestajemy pomagać i promować aktywności fizycznej.

Z lokalnego eventu przekształcamy się w wydarzenie o zasięgu ogólnopolskim!

CO ROBIMY?

• Maszerujemy, chodzimy, spacerujemy – gdzie chcemy i kiedy chcemy

KIEDY?

• Od 8 sierpnia do 11 września 2020 r. Aktywności w realu towarzyszyć będą akcje w mediach społecznościowych – 5 tygodni zdrowia!

PO CO?

• W każdym tygodniu akcji Fundacja NEUCA dla Zdrowia przekaże 100 wózków inwalidzkich podopiecznym DPSów w całym kraju, jeśli określona liczba osób zarejestruje swój spacer

CEL CHARYTATYWNY

• 500 wózków inwalidzkich, jeśli przez 5 tygodni dołączy do wydarzenia 10 tys. aktywnych Uczestników

JAK SIĘ WŁĄCZYĆ DO AKCJI

• Zarejestruj się na stronie: www.neucadlazdrowia.pl
  • Idź na spacer, z kijami lub bez, włącz dowolną aplikację do mierzenia aktywności i przejdź minimum 1 km
  • Zrzuć screen dokumentujący Twoją aktywność na www.neucadlazdrowia.pl
  • Dzięki Twojej mobilizacji w każdym tygodniu Fundacja NEUCA dla Zdrowia przekaże 100 wózków inwalidzkich dla podopiecznych DPSów
  • Akcja trwa 5 tygodni. Bądź z nami w każdym tygodniu!

5 TYGODNI ZDROWIA W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Przygotowaliśmy:

• ciekawe konkursy dla uczestników
  • wyzwania towarzyszące
  • serie webinarów - edukacyjnych spotkań z lekarzami i autorytetami w danej dziedzinie
  • 5 tygodnia działań edukacyjnych w mediach społecznościowych

Niech każdy spacer będzie przyjemnością i przyniesie satysfakcję, a każda, nawet najkrótsza trasa stanie się naszym wspólnym sukcesem, który zmienimy w konkretne, charytatywne wsparcie. Wyjdźmy z domów, włączmy aplikację i pomagajmy!

Przygotowaliśmy dla Was również specjalne FAQ. KLIKNIJCIE TUTAJ i sprawdźcie.