Spacer po zdrowie - KONKURS

Uwaga uwaga! Kolejny powód, by przyjść do naszego Niebieskiego Miasteczka Zdrowia w Toruniu w najbliższą sobotę. ????

Nie może Was ominąć szansa na świetne nagrody w konkursie „Spacer po zdrowie”! ⭐ Chcesz zgarnąć jeden z 10 voucherów do sklepu sportowego, każdy o wartości 1 000 PLN?

Wystarczy:

✅ przyjść na Rynek Nowomiejski w Toruniu i pobrać kartę konkursową z punktu informacyjnego w Niebieskim Miasteczku Zdrowia, organizowanym przez @Fundacja NEUCA dla Zdrowia

✅ spacerować po starówce zgodnie z mapą i znaleźć pieczątki w 4 z 9 punktów turystycznych (szukaj dużej flagi Fundacji)

✅ wpisać na formularzu hasło promujące Toruń i zdrowy tryb życia

✅ w Niebieskim Miasteczku Zdrowia oddać Organizatorowi Konkursu wypełniony blankiet.

Nagrodzimy maksymalnie 10 najciekawszych zgłoszeń! ????????

Każdy, nawet najprostszy i najlżejszy wysiłek fizyczny, jak np. spacer, to dla naszych organizmów szansa na długie życie w dobrym zdrowiu. A jeśli połączymy go z estetycznymi doznaniami, jakie gwarantuje nasze miasto, to mamy gotowy przepis na wspaniały dzień w Toruniu. ???? ☀

Koniecznie zapoznaj się ze szczegółami konkursu i ruszaj po zdrowie ????link znajdziesz w pierwszym komentarzu pod postem.

Partnerami konkursu są Gmina Miasta Torunia i PTTK Toruń.

Do zobaczenia na trasie! ????‍♀ ????

REGULAMIN AKCJI